מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקררים לסופרמרקט

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקררים לסופרמרקט

  אנחנו נכנסים לסופרמרקט והמקררים בו נראים לנו כחלק אינטגראלי מהנוף. מקררים לסופרמרקט מיועדים למוצרי החלב, מוצרי המעדנייה, לקפואים, למוצרי הבשר ולירקות. בכל רגע נתון הסחורה בסופרמרקט עולה אלפי שקלים, לכן חשוב לשמור על טריותה ולמקסם אותה כך שניתן יהיה לקנות אותה טובה ואסתטית, כל עוד תאריך התפוגה עדיין לא חלף. בשביל זה צריך לשמור על כל מוצר מכל משמר.

  מקרר לסופרמרקט – התנאים הטובים ביותר לכל מוצר

  כדי שכל מוצר יראה במיטבו ויימכר, חייבים לשמור עליו בתנאים המתאימים. פירות וירקות הזקוקים לקירור לא ניתן לשמור בטמפרטורת החדר, אלא להכניסם למקרר כדי שישמור עליהם כמו שצריך ויאריך את חיי המדף שלהם. מקרר לסופרמרקט מותאם לשמירה על המוצרים כדי שניתן יהיה למכור אותם טריים.

  מוצרים  החייבים בקירור

  יש מוצרים עבורם הקירור הוא לא אופציה אלא חובה. מוצרי חלב, מוצרי בשר, קפואים למיניהם, קירור איכותי עבור מוצרים אלו הוא חובה.  כך גם במקרה של מקרר למכולת או מקרר לחנות. מדובר בחלק בלתי נפרד מכל עסק העוסק בשיווק מזון וחומרי גלם. מקרר ויטרינה, מקרר תצוגה מקרר דלת זכוכית או כל מקרר תעשייתי מהסוג הזה.

  מקרר לסופרמרקט חזק ואיכותי

  מקרר לסופרמרקט זו השקעה לא קטנה, לכן חשוב שהוא יחזיק במשך שנים רבות, יהיה עמיד וחזק, יבצע את העבודה לשמה הוא נקנה ויכוח את עצמו.

   

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות