מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

איבזור מעדניות

6.05.2019
מקרר תצוגה לעוגות

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בשוק מוצרי המעדניות. כפועל יוצא מכך, בימינו נפתחים סוגים רבים של בתי עסק בתחום כגון מעדניות מטבח המוכרות את מוצריהן בסיטונאות, מעדניות חנות  ומעדניות מסעדה, מעדניות בתוך סופרמרקטים או כשירות נוסף של מסעדות. על מנת שהמעדניות יתפקדו כנדרש הן נזקקות לציוד ואבזור מתאימים ההולמים את צרכיהן, החל במכלים חד פעמיים וכלה ברכישת מקרר מעדניה.

הסיבות לגידול בשוק המעדניות

הביקוש הגובר למוצרי מעדניות בשוק המקומי נובע ממספר סיבות עיקריות. ראשית, חכו וטעמו של הציבור בארץ השתבח והתעדן עם השנים, בד בבד עם תרבות הפנאי.  במקביל, גם רמת החיים בארץ עלתה ולכן השוק מוכן היה לקלוט מוצרי מזון יותר איכותיים וייחודים, בין אם מתוצרת מקומית או מיובאים. כפועל יוצא מכך גדל נתח האוכלוסייה המבקש לרכוש מוצרי מזון איכותיים כחומרי גלם או כמוצר מוכן לאכילה.

סוגי המזון הנצרכים במעדניות

כיום קיימים סוגים רבים של מעדניות – בשריות, חלביות, טבעוניות, ים תיכוניות,  אוריינטאליות, מעדניות גורמה ומעדניות המוכרות אוכל עממי. במעדניות הללו ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מזונות, המורכבים בין  היתר ממוצרים יבשים ארוזים או במשקל, מזון כבוש, מוחמץ, מעושן, קפוא או  משומר, וכן תבשילים, רטבים, ממרחים, משקאות, מאפים ולחמים. המגוון הרחב דורש מציאת פתרונות אחסון מתאימים אשר ישמרו על אורך חיי המדף של המוצר, ויציגו אותו באופן אסתטי ואטרקטיבי.

צרכי אבזור למעדניות

לצורך פתיחת מעדניה בסיסית נדרשת השקעה של  כמה עשרות אלפי דולרים, עבור קופה רושמת, מקרר משקאות, ויטרינה מקוררת, דלפק מכירה, מקרר תעשייתי לסלטים, מכונת פריסה, מכונות קפה, ארונות חימום עוגות או כל מוצר אחר הנמכר במעדנייה. כמו כן יש להשקיע בתנורים, כיריים, טוסטרים, מדיחי כלים וחדר הקפאה. מעבר לכך, צריך גם למדף את העסק, לרכוש עבורו ריהוט, גופי תאורה וכמובן כלי מטבח כמו  סכינים, קרשי חיתוך וכלי אחסון. בנוסף, יש לדאוג למלאי של פתרונות אריזה שונים עבור מכירת המוצרים ללקוחות.

היכן לרכוש ציוד ואבזרים למעדניות

ציוד למעדניות כדאי לרכוש דרך חברות המתמחות בסיפוק מוצרים למגזר המסעדנות. חברות אלו מחזיקות במלאי גדול של מוצרים שונים וייחודיים, כמו מכשיר לבישול בוואקום, מכשירי אינדוקציה, צ'יפסרים, מכונות קרח, מיקרוגל תעשייתי, מטחנות בשר ומשטחי צלייה. חשוב לציין כי מכשור גדול ויקר כמו מקרר תעשייתי וחדר הקפאה עדיף לרכוש מחברות מקצועית המתמחות בנישה מסוימת  בענף המזון. זאת, בין אם מדובר בפתרונות קירור, חימום או כל תחום אחר. חברה מקצועית כמו אס.אל.קיי הנדסת קירור בע"מ מחזיקה במלאי גדול ואיכותי של מוצרי קירור, יכולה להתאים לכל לקוח את המוצר הנכון לו, וגם להתקינו במעדנייה תוך מתן אחריות מלאה על השירות. חברות אלו יכולות גם לסייע בתכנון נכון של העסק באופן היעיל, העמיד והחסכוני ביותר.

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2020 © כל הזכויות שמורות