מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקרר שקוף למשרד או לבית :)

28.08.2019
פנדורה

מקרר שקוף הוא בדרך כלל מקרר מסחרי. את המקרר השקוף אנחנו פוגשים בעיקר בחנויות ה'סופר'. במקררים השקופים מאחסנים את מוצרי החלב, את הבשרים, את הדגים, את הירקות הקפואים, את הגלידות והארטיקים ולמעשה כל מה שצריך קירור. נסו רק לתאר לעצמכם כי המקרר בחנות  תהיה אטומה. במקום שורות המקררים השקופים יעמדו שורות של מקררים עם דלתות אטומות. נדמה כי כוח הקנייה תרד במידה משמעותית. מיהו הלקוח אשר יטרח לפתוח את המקררים על מנת לאתר את המוצרים הרצויים שהוא מחפש? ברור כי כאשר כל המוצרים פרושים לעין והם מונחים בצורה גלויה לעיניו של הלקוח, הדבר יקל עליו מאוד את מסע הקניות. הוא גם ישתכנע לקנות מוצרים שהוא לא ממש צריך היות ולא פעם אנשים קונים מוצרים רק בגלל שהם ראו אותם.

זה המקום לציין שאנו ערוכים וזמינים לכל שאלה 🙂 חברת SLK מספקת מקררים תעשייתיים עם טכנולוגיה מתקדמת וזמני אספקה מהירים.

מקרר שקוף מוכר יותר

אנחנו מוצאים גם את המקררים המציעים עוגות ויטרינה מרשימות כאשר אלו מציגים לראווה את העוגות ההדורות והמקושטות לעיני כל.

המקרר השקוף מציע ללקוח להתרשם מהאפשרויות כאשר לא פעם המקרר אף משדרג את המראה של העוגה ומעניק לו יופי מושך במיוחד.

אין ספק כי שווה לכל בית עסק המציע מוצרים הדורשים קירור להניח אותם בתוך מקרר ויטרינה. אלו מעלים את הצלחתו של ההישג ומעלים את היקף המכירות.

מקרר שקוף עם תאורה

ישנה אופציה של שילוב גופי תאורה במקררים השקופים. באופן כזה המקרר הופך להיות אטרקטיבי יותר והוא יעניק למוצרים מקום של כבוד.

אז זוהי אופציה שלא כולם זקוקים לו. לא תמיד יש צורך במקרר עם תאורה. אך כאשר יש צורך בכך, אם מדובר במקרר ויטרינה יוקרתי הרי שהוא ישדרג במידה רבה את התוצאה ואת המראה הכללי.

איך תבחרו מקרר שקוף?

  • שקוף בלי אדים – מקרר צובר בדרך כלל אדים. הדלתות השקופות לא נשארות שקופות באמת. שכבת האדים מסתירים את התכולה של המקרר. כאשר קונים את המקרר השקוף, חשוב לשים לב לעובדה הזו ולבדוק האם אכן המקרר הוא שקוף והוא נשמר נקי מאדים גם בעת שהוא פועל בעוצמת קירור גבוהה.
  • שקוף בעוצמת קירור מתאימה – יש לוודא כי המקרר יוכל לקרר בעוצמה הרצויה לאורך זמן. רוב רובם של המקררים בחנויות עומדות פתוחות משך שעות המכירה אך במשך שעות הלילה כמו גם בימים בהם החנות אינה פעילה, מקררים הללו סגורים לגמרי. מציאות זו עשויה להוביל לכך כי במשך היום התכולה שבמקרר עשויה להתקלקל אך כאשר המקרר סגור משך שעות ארוכות המוצרים עשויים להגיע למצב של קיפאון עמוק שעשוי להזיק למוצרים.
  • מתמקדים באיכות – לפני הכול ואחרי הכול יש להתמקד באיכות של המקרר. המקרר חייב להיות איכותי על מנת שהוא ייתן מענה מושלם לאורך זמן.

אז שימו לב לנקודות הללו והחליטו החלטות נכונות.

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2020 © כל הזכויות שמורות