מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

למה משמשים חדרי קירור ניידים?

15.01.2020
חדרי קירור ניידים

חדרי קירור ניידים הם המילה האחרונה בתחום של חדרי קירור או מקררים תעשייתיים. הביקוש עבורם הולך וגדל ולא בכדי, שכן יש להם את היכולת והאפשרות לשמור על קירור בכל מקום שבו הם נדרשים, ללא קשר למקום פתוח או סגור, כזה שמצויד ברשת חשמל או שלא והכי חשוב – הם מסייעים רבות בשמירה על קירור וטריות של כל מרכיב שדורש קירור. כיום אפשר לשכור חדרי קירור ניידים בגדלים שונים שיכולים לקרר בטמפרטורות שונות ואפשר לשנע אותם לכל מקום שבו הם דרושים. השאלות החשובות הן מה צריך לקרר ומה מידת הקור הדרושה.

סוגים שונים של חדרי קירור ניידים

כאשר צורך שעולה מהשטח מתגשם ומקבל את המענה שהוא צריך – אין ספק שהוא יהיה ממוצלח ויענה על הדרישות והציפיות. כך הדבר כאשר מדובר בחדרי קירור ניידים. מה שדורש קירור יכול להיות שלל חומרים, מוצרים או חפצים – חומרי בנייה מיוחדים באתר בנייה, מוצרי מזון במקום שיש בו ריכוז של אנשים בשטח ללא מקום סגור ועוד אינספור רעיונות ואפשרויות. החדרים מגיעים עם מנגנון קירור צמוד שלא דורש חלקים טכניים נוספים לשינוע והוא בעצם מהווה יחידה אחת. ישנם חדרי קירור קטנים יחסית שאפשר להעמיס על נגרר וכך לשנע ממקום למקום ויש כאלה גדולים יותר שדורשים משאית גדולה על מנת שיהיה קל להסיע אותם לאן שצריך.

החוכמה האמיתית היא להתאים את חדר הקירור הנייד לשימוש והייעוד שלו (גם אם הוא זמני וקצר מועד) וכך אפשר יהיה לקבל ממנו את התוצאות הטובות ביותר. כך למשל צריך לדעת לאיזו טמפרטורה חדר הקירור אמור לקרר. ייתכן ותידרש טמפרטורה של מקרר, משמע סביב 4 מעלות צלזיוס אך ייתכן גם שהמקרר יצטרך להיות מקפיא של ממש ואז יהיה צורך בחדר קירור מיוחד וגדול יותר שיגיע לכדי 18- מעלות. הדבר השני שצריך לבחון לעומק הוא מה צריך להיות נפח החלל המקורר ומה אמור להיות מאוחסן בו, זאת על מנת שלא ייבחר חדר קירור גדול מדי ולא קטן מדי.

בחירה נכונה של חדר קירור נייד

בכל אתר עבודה יהיה מי שיידע בדיוק איזה חדר קירור נייד יהיה הנכון והמתאים ביותר עבור כל משימה. הוא גם יוכל לקחת בחשבון את תנאי השטח, את דרך ההגעה ואת משך הזמן שלאורכו יידרש הקירור. חשוב לשים לב לנתונים והשיקולים שיעמדו בפניו וחשוב עוד יותר להביא לידיעתו כל שיקול נוסף שעשוי להכריע בנודע לסוג חדר הקירור שייבחר. ברוב המקרים המשימות של חדר קירור נייד לא נמשכות יותר מכמה ימים או שבוע, שכן יש לוגיסטיקה נוספת של שינוע מה שדורש קירור אל האתר ולכן ברוב המקרים את חדר הקירור הנייד יביאו אל המקום אך ורק לשם אותו פרק זמן שנחוץ ולא יותר ממנו.

כדאי מאד להכיר את התחום, שכן לבטח הוא ישתפר עם הזמן ויתחדש. כל הזמן ישנם חידושים והתפתחויות טכנולוגיות גם בעולם הבנייה והתעשייה – מה שמקל מאד על עבודות או פרויקטים גם כאשר לא נמצאים בסביבה של רשת חשמל נוחה או בקרבת מקום סגור. חדרי הקירור הניידים הפכו משימות שכאלה לפשוטות בהרבה ובזכות ההמצאה שלהם אפשר לבצע עבודות באתרים שונים ללא חשש מחום קיצוני או מהרס של מוצרי מזון או חומרי גלם כאלה ואחרים. ברגע שבוחרים את חדר הקירור הנייד שהכי יתאים למשימה אפשר להיות בטוחים שיהיה קל יותר להתנהל בשטח.

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2022 © כל הזכויות שמורות