מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מה היינו עושים ללא מקרר חלביה

6.05.2019
מקרר תצוגה לעוגות

מקרר חלביה הוא המקרר אשר משמש גם כמדף תצוגה וגם כמקום אחסון מקורר למוצרי חלב למיניהם כאלה ואחרים אשר נמכרים בכל מכולת, מעדניה, סופרמרקט וכיוצא באלה. אם לא היה קיים פתרון כזה משמעות הדבר היא כי יצרני מוצרי החלב והגבינות היו צריכים לארגן משלוחים על בסיס יום – יומי לכל מעדנייה, מרכול או מכולת, דבר אשר כרוך בלוגיסטיקה רבה ובעלויות גבוהות ביותר .

מקרר חלביה לתצוגה אטרקטיבית ביותר

מדינת ישראל היא בין המדינות המובילות בעולם בתעשיית החלב על כל רבדיו ופניו. הצרכן הישראלי ידוע לכל כחובב גבינות ומוצרי החלב למיניהם הוא כמובן פתוח לטעמים ורעיונות חדשים, כאשר עם הזמן המבחר רק הולך וגדל, גם זה אשר מיובא מחו"ל. על מנת שאפשר יהיה לאחסן את כל הטוב הזה ובאופן שישמור על טריות המוצרים ובטמפרטורה עליה הורה היצרן לשימור המוצרים הללו, יש צורך במקרר מיוחד אשר נקרא מקרר חלביה. הבשורות הטובות הן כי כיום, תודות לפיתוחים וטכנולוגיה מתקדמת קיים מבחר רחב של מקררי חלביה אשר שונים זה מזה בגודל ובמראה החיצוני שלהם, אולם יחד עם זאת הם בעלי מכנה משותף אחד- איכות גבוהה מאד .

אפקטיביות במיטבה עם מקרר חלביה

מקרר חלביה אופטימלי הוא כזה אשר לא גוזל הרבה מקום, למשל בבנייה המודולרית שלו, אשר שומר על איכות המוצרים וכזה אשר מאפשר תצוגה יפה ומושכת שלהם. למשל, אם מדובר במעדנייה אקסקלוסיבית אך קטנה יחסית בגודלה, חשוב כי לא ייגזל הרבה מקום אשר ישמש לתנועת הצרכנים במקום בצורה נוחה ונגישה לכל המוצרים אשר נמכרים  במקום .

מציגים את הסחורה בצורה מושכת ואסתטית ביותר

מקרר חלביה מאפשר קירור מדויק של המוצרים השונים ואחזקה של כמות גדולה יחסית שלהם במקום לצפות לספק אשר יגיע מדי יום ביומו ויביא מוצרים חדשים – דבר שהוא ללא כל צל של ספק בעייתי ביותר הן מבחינת העלויות והן מבחינת מוצרים אשר לא נרכשו באותו היום. החלביות של היום הן מודרניות מאד, נותנות מענה מושלם של מקום ושל אפשרויות תצוגה שונות, שומרות על טמפרטורה אחידה או אם תרצו, תוכלו גם לשנות אותה באמצעות מערכת מיחשוב פנימית אשר מאפשרת שליטה ובקרה על תנאי הטמפרטורה ובעיר, משמשת החלביה כמקור אחסון יפה ביותר, יעיל ונוח לשימוש בעל המקום וכמובן גם לשימוש הצרכנים אשר מגיעים לחנות .

מה היינו עושים ללא מקרר חלביה
5 (100%) 1 vote
כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2019 © כל הזכויות שמורות