מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקררים לחנויות מכולת – ככה תבחרו נכון

10.01.2020
מקררים לחנויות מכולת כך תבחרו

מכולת היא חנות נוחות שמאפשרת ללקוחות שלה לקנות מגוון רחב של כל המוצרים הנדרשים לשם קיום בסיסי והכנת המזון. לפיכך באופן טבעי יהיו בה גם לא מעט מוצרים שדורשים קירור מתמיד ולא יכולים להיות מאוחסנים מחוץ למקרר. כאשר בוחנים את הסוגים השונים של מקררים שמתאימים ומיועדים לשימוש בחנויות מכולת אפשר לשים לב שיש לא מעט סוגים ולכן יש חשיבות ומשמעות לבחינה של הקריטריונים הדרושים ושל התפקיד שהמקרר יצטרך למלא במכולת. ישנם כמה נתונים שצריך לחשוב עליהם ולהתחשב בהם בעת הבחירה וכך אט אט מצמצמים את האפשרויות ומגיעים למקרר שהכי מתאים ויענה על הצרכים של בעל המכולת.

איך בוחרים נכון מקרר לחנות מכולת?

להלן כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון כאשר מתחילים את תהליך האפיון והבחינה של נתוני המקרר המתאים ביותר לחנות מכולת –

גדול החנות- החלל יכול להיות גדול או קטן יותר ויש לנתון זה חשיבות מבחינת סידור המקררים והמדפים. צריך לדעת בדיוק היכן יהיו ממוקמים סוגים שונים של מאכלים וכך יימצא גם המקום המתאים עבור המקרר על פי המידות והגודל שלו.
סוגי המוצרים – ישנם חוקים מחמירים שקשורים לנושא של אחסון מזון בקירור וכמובן שחובה לעמוד בהם על מנת שהמוצרים יהיו טריים ויישמרו בתנאים הנאותים הנדרשים. כאשר בוחנים מקרר זה או אחר יש לוודא שהוא מסוגל לספק את הכוח או הטמפרטורה הדרושה.
אביזרים נוספים – ישנם כיום מקררים מודולריים שניתן להוסיף להם יחידה נוספת על פי הצורך. ישנם גם כאלה שמצוידים בכיסוי שעושים בו שימוש במהלך הלילה על מנת לשמור על קירור המוצרים כאשר המכולת אינה פעילה. חשוב לבחון אם יש צורך בתוספות אלה.
מקרר עם משטח עבודה צמוד – ברוב המקרים לא יהיה צורך במשטח עבודה שיהיה צמוד למקרר בחנות מכולת אך כדאי להכיר את הסוגים האלה ולבחון את הצורך בהם.
חשמל ותשתיות במכולת – חשוב מאד לדעת מה הדרישות הטכניות של המקרר מבחינת רשת החשמל או תשתיות אחרות על מנת שהוא יפעל בצורה תקינה. עניין זה ייכנס לתמונה גם אם מבוצעות עבודות בניין כלשהן אם יהיה צורך בהתקנת התשתיות המתאימות.
תצורה או אפשרויות גישה – ישנם מקררים בעלי מדפים, עם או בלי דלתות שנפתחות ונסגרות ויש מקררים שרק מצד אחד יש גישה למוצרים, כלומר הלקוח לא יכול לקחת בעצמו. בעל המכולת יידע להגדיר איזה סוג של גישה וצורה של מקרר מתאים לו על פי אופן העבודה שלו במכולת.

מקרר נכון בחנות מכולת – המפתח לעבודה נכונה ושמירה נאותה על מוצרים!

המפתח להצלחה של חנות מכולת הוא הטריות והאיכות הגבוהה של המוצרים שאפשר להשיג בה. כאשר בעל המכולת הקדיש את הזמן, המחשבה ותשומת הלב לבחירה מושלמת של המקרר שהכי מתאים לחנות שלו – אין ספק שההתאמה תשפיע לטובה על אופן העבודה של המכולת מול הלקוחות שלה והם ישמחו ויעדיפו להגיע אליה.

המוצרים ייראו ויהיו מסודרים בצורה נוחה ונגישה, יהיה קל וברור לראות מה יש במקרר ומה מבחר המוצרים ואפשר יהיה להיות בטוחים שישנה תחלופה גבוהה של המוצרים על מנת לשמור על טריות ואיכות גבוהה. כאשר ללקוחות יהיה נוח להגיע וקל לראות את המבחר – הם ירגישו שחשבו עליהם ולקחו בחשבון את חוויית הקנייה החיובית שלהם והרי ככה משמרים כיום לקוחות. גם אם נדמה שהמקרר משרת רק את המוצרים – הרי שהוא בהחלט משרת גם את הלקוחות!

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2022 © כל הזכויות שמורות