מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

הקשר בין טיב המוצר לבין המקרר הנבחר

14.09.2020
קורל

אחת התחושות המעורבות יותר זה לעמוד מול מקרר במרכול ולא לרצות לקנות את המוצרים נוכח אי הסדר או הטריות הניבטת מהזכוכית. מכירים את התחושה הזאת?

 האם גם אתם בעלי עסק שרוצה להיטיב עם הלקוחות שלו ולהעניק את המוצר הטוב ביותר בתמורה לכספם של הלקוחות שלכם? במאמר שלפניכם נלמד אתכם הכול אודות מקרר של סלטיה, מקרר שיודע לשמור על המוצר אבל בו זמנית להציג אותו במלוא הדרו לצרכן. 

מקרר תעשייתי – לקרר את הסלטים אבל לא רק 

מקרר תעשייתי מסוג מקרר סלטיה הוא מזמן לא מוצר זכות אלא חובה בפרט אם אתם רוצים להעביר לא רק את התחושה של המוצר לצרכן אלא גם את המוצר הטוב ביותר. מקררי סלטיה- מקררים שיודעים ויכולים לשרת היטב את המוצר המושלם לכל לקוח בתנאי שהבחירה נכונה ומדויקת. 

כשאומרים מקרר סלטיה מתכוונים למקרר המגיע עם ויטרינה שדרכה הלקוחות שלכם יכולים להיות בנגישות מלאה ולראות בצורה הכי טובה את המוצר אותו אתם רוצים למכור. כפי שהבנתם, המוצר עצמו זה עניין אחד, אבל המקרר הוא זה האמור לשרת הן את המוצר מולכם ובו זמנית אחראי על אחוזי המכירות הגבוהים. 

בנוסף מעבר למראה והצגת המוצר על הצד הטוב ביותר יכול המוצר לתת מענה מושלם נוכח הקירור המושלם ושליפתו במהירות וקלות מתי שצריך וניתן. השוק הפתוח מציע מגוון גדלים של מקררים וכך גם מגוון של סגנונות ותפקידכם כבעלי העסק להתאים את המקרר לצרכים שלכם. 

איך בוחרים מקרר סלטיה? 

בכדי לדעת איזה מקרר סלטיה יתאים לכם אתם חייבים להתאים את המאפיינים של העסק והצורך שלכם למטרת האחסון. מעבר לכך שאתם צריכים להתחשב בגובה המקרר וגודלו חשוב להבין את עומקו- זאת בכדי לדעת כמה מוצרים אפשר לאחסן בצורה אפקטיבית אם בכלל. בנוסף, חשוב מאוד להתאים את המקרר למוצרים אותם תרצו לאחסן. 

מבין מגוון של שימושים, מקרר סלטייה טוב ישמש אתכם לתצוגה המכבדת של המזון ובו זמנית יאחסן את המזון נכון ויעיל. יש מקררים המגיעים עם מגירות או דלתות ויש מקררים שיהיו עשויים מנירוסטה עם מספר דלתות ומגירות פנימיות. 

בסופו של דבר מקרר סלטיה תפקידו לייצג את המוצרים שלכם בצורה המכובדת ביותר הן מבחינת הניקיון והן מבחינת הסדר. כמו כן אמור המקרר הנבחר לשמר את המוצרים ולשמור על תקינותם גם ביום שאחרי. 

מחפשים מקררים לכל מטרה או יעד בעסק שלכם? רוצים לשמר את רף השירות שהצבתם לעצמכם אל מול הלקוחות החדשים והקיימים? כל מה שאתם צריכים זה מקרר סלטייה טוב שיודע ויכול להציג את המוצרים שלכם נכון ובו זמנית לאפשר להם אחסון נכון, בריא וללא סכנות. 

מחפשים "מקררים שיודעים לעשות את העבודה" ? SLK מקררים ללא פשרות!

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2022 © כל הזכויות שמורות