מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקררי ויטרינה לעוגות

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקררים לעוגות

  אם הלכתם ברחוב ובלי משים נכנסתם לקונדיטוריה או למאפיה, סביר להניח שמה שמשך אתכם פנימה זה תצוגת המאפים והעוגות המעוצבות שהייתה במקרר העוגות. קונדיטוריית בוטיק או קונדיטוריה תעשייתית, כל אחת חייבת שיהיה לה מקרר עוגות.

   

  בבתי קפה שכונתיים או של רשת גדולה, במאפיות ובמסעדות

  מקרר תצוגה לעוגות מקיים בעצם שתי מטרות. לשמור על טריותן של העוגות ולמנוע את קלקולן והצגת מלאי העוגות לראווה, כדי שהלקוחות יוכלו להתרשם.

  מקרר ויטרינה לעוגות הוא מקרר שקוף המאפשר להציג את העוגות בצורה אטרקטיבית, שתמשוך תשומת לב, תעורר עניין ותגרה את החך. בהתחלה העיניים עובדות ואז מזמינים, טועמים ונהנים.

   

  לבחור את מקרר העוגות המתאים

  לא תמיד המקרר היקר או המאובזר ביותר הוא מה שעונה על צרכי העסק. חשוב להבין מה ממדי המקרר הנדרשים בהתאם לכמות העוגות המוצגות בו, מהי מסגרת התקציב איפה הוא ימוקם ומה היא תכליתו.

   

  בית קפה מצליח מתבסס על המקרר המתאים

  חשוב מאוד לדעת מה מתאים לעסק ומה ימשוך לקוחות. למשל, מקרר עוגות דלפקי הוא פונקציונאלי ומאפשר גם עבודה עליו, אך הוא לאו דווקא מיועד לתצוגה, אלא לשמירת העוגות בקירור לפני הוצאתן למקרר העוגות.

  הרבה ממקררי העוגות יש בהם פונקציה של מקפיא עוגות. מקפיא תצוגה לעוגות מתאים לעוגות שונות בסגנון מוס וכך הן נשמרות בצורה המיטבית עבורן וגם מוצגות לראווה.

   

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות