מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקרר פתוח

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקרר פתוח

  הושט היד וקח. זה הרעיון של מקרר פתוח. מצד אחד מקרר מצד שני לא צריך לפתוח דלתות. מקרר פתוח מעלה את רמת המכירות בכל חנות או מכולת בו הוא נמצא בגלל הנגישות למוצרים. לרוב מדובר במוצרי חלב ובמשקאות המוצגים במקררים לראווה וכמובן גם מוצעים ללקוחות

  מקררי חלביה פתוחים

  מקררי חלביה פתוחים מגיעים בגדלים ובגבהים שונים כך שיתאימו לסוגי עסקים מגוונים כגון סופרמרקט, קונדיטוריה, מעדנייה, מכולת וכל עסק המוכר מוצרי חלב. מקררי החלבייה החוסכים בחשמל, עד כמה שזה נשמע מוזר בגלל הדלתות הפתוחות שלהם. הם חוסכים 60% מצריכת החשמל החודשית משום שהם עשויים מזכוכית מלאה אטומה מכל הכיוונים.

  חוויית קניה משופרת

  הנגישות הקלה והיכולת לראות את כל המוצרים מול העיניים מקלה על לקיחתם ומעודדת את רכישתם. אפשר להציג חומרי גלם כגון גבינות, יוגורטים, חלב, חמאה ואפשר להציג שלל מיני מזון מוכן כגון עוגות בקונדיטוריה, סלטים שונים במעדניות ועוד המון אפשרויות.

  סוגים שונים של מקררים פתוחים

  החלביות מגיעות במגוון רחב של גבהים וגדלים כדי שיתאימו לחללים שונים. לדוגמא, מקרר המיועד לתצוגת המוצרים ומכירה של מוצרי חלב, בשר טרי, סלטים, משקאות, פירות וירקות. במקרר כזה יש יחידת קירור חיצונית, בקר דיגיטלי השולט ומנטר טמפרטורה והפשרה,  מדף תחתון ועליון ומדף נירוסטה  ומערכת לפיזור האוויר.

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות