מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מידוף לחנויות

6.05.2019
מידוף לחנויות

מדפים הם מרכיב חיוני בתכנון וניהול חנויות מכל הסוגים. המדפים הנכונים לא רק משפרים את האסתטיקה של החנות, אלא גם משפרים את הנגישות של המוצרים, מקלים על הלקוחות ומגדילים את המכירות. במאמר זה תוכלו לקרוא על מגוון סוגי המדפים שאנו מציעים.

פתרונות מידוף לחנויות

אנו מציעים מגוון רחב של מדפים לחנויות המותאמים בדיוק לצרכים שלכם. המוצרים שלנו משולבים עם עיצוב חדשני, איכות בלתי מתפשרת וגמישות מרבית, כדי להבטיח שתמצאו את הפתרון המושלם לחנות שלכם.

מדפי קיר מותאמים אישית

מדפים אלו מגיעים בגבהים שונים, בדרך כלל בין 2 ל-3 מטרים, עם רוחב של 60-120 ס”מ ועומק של 30-50 ס”מ, ומאפשרים תצוגה מסודרת ונגישה של המוצרים. ניתן לבצע שינויים בגובה ובמרווחים בין המדפים, לבחור את החומר והצבע המתאים, ואף להוסיף תאורה פנימית.

מידוף לחנויות

מדפי אי מודולריים

פתרון מושלם להצגת מוצרים במרכז החנות. מדפים אלו מגיעים בגבהים של 1-1.5 מטרים, עם רוחב של 90-180 ס”מ ועומק של 40-60 ס”מ. ניתן לשנות את הגובה והרוחב, לבחור את החומר והצבע הרצוי, ולהתאים את העיצוב לאסתטיקה של החנות.

מדפי תקרה

לניצול מרבי של גובה החנות. המדפים מגיעים באורכים של 1-2 מטרים, עם רוחב של 50-100 ס”מ ועומק של 30-50 ס”מ. ניתן להתאים את האורך והגובה לתקרת החנות, לבחור את החומר והצבע, ולהוסיף תאורה פנימית.

מדפים ניידים

פתרון גמיש ונוח לשינויים מהירים בחנות. מדפים אלו מגיעים בגבהים של 1-2 מטרים, עם רוחב של 60-120 ס”מ ועומק של 30-50 ס”מ. ניתן לשנות את הגובה והרוחב, להתאים גלגלים, ולבחור את החומר והצבע המתאים.

בין אם אתם מחפשים מדפים לתצוגה מרכזית, אחסון חכם או פתרון לניצול מרבי של השטח, אצלנו תמצאו את המדפים שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם.

מידוף לחנויות

מדפים לחנויות בהתאמה אישית

מדפים לחנויות בהתאמה אישית הם הפתרון האידיאלי לסידור החנות שלכם בצורה אופטימלית.

בעזרת מדפים מותאמים אישית, תוכלו ליצור תצוגה מסודרת ומושכת של המוצרים, לנצל בצורה יעילה את שטח החנות ולהבטיח נגישות ונוחות ללקוחות. המדפים מתוכננים בהתאם לצרכים הייחודיים של החנות, תוך התחשבות בגודל המוצרים, במבנה החנות ובאסתטיקה הרצויה.

מדפים לחנויות בגדים

המדפים המותאמים לחנויות בגדים שלנו מגיעים במגוון גדלים ועיצובים, כדי להבטיח שתוכלו להציג את הקולקציות שלכם בצורה הטובה ביותר. המדפים מאפשרים תצוגה נוחה ונגישה של פרטי לבוש, עם אפשרות להתאמת גובה ומרווחים בין המדפים, ושילוב פתרונות תאורה להבלטת הבגדים.

בנוסף, אנו מציעים מדפי אי המותאמים לתצוגה מרכזית של קולקציות חדשות ומבצעים מיוחדים, ומדפים ניידים המאפשרים שינוי מהיר וגמיש של סידור החנות בהתאם לעונות השנה ולטרנדים משתנים.

מדפים לחנויות נעליים

חנויות נעליים דורשות פתרונות מידוף ייחודיים להציג את המגוון הרחב של הנעליים בצורה מסודרת ומושכת. אנו מציעים מדפי קיר ומדפי אי בגבהים ורוחבים משתנים, המאפשרים תצוגה נוחה ונגישה של נעליים מכל הסוגים. ניתן לבחור מדפים עם אפשרות להטיית המדף להצגת הנעליים בזווית נוחה, התאמת חומרים וצבעים לפי עיצוב החנות, והוספת תאורה פנימית להבלטת המוצרים.

בנוסף, מדפים ניידים יכולים לשמש לתצוגת מבצעים או פריטי עונה, ולאפשר גמישות בשינוי סידור החנות.

מדפי תצוגה לחנויות

פתרונות אחסון לחנויות מזון קמעונאיות

אנו מציעים מדפים חזקים ועמידים המתאימים למשקל ולסוגי המוצרים השונים. מדפי קיר ומדפי תקרה לניצול מרבי של שטח האחסון, עם אפשרות להתאמת גובה ומרווחים בין המדפים, מדפי אי לתצוגת מוצרים מרכזית ואטרקטיבית, ומדפים ניידים המאפשרים גמישות בשינוי סידור החנות והתאמה לעונות השנה או למבצעים מיוחדים.

חשוב לציין כי כל הפתרונות שלנו ניתנים להתאמה אישית לפי צרכי החנות, עם בחירה בחומרים איכותיים ותוספות כמו תאורה ושילוט ברור להקלת חוויית הקנייה של הלקוח.

 

אצלנו ב-SLK, אנו מציעים מגוון רחב של מדפים לחנויות בגדים, נעליים ומזון קמעונאי, המותאמים לצרכים הייחודיים של כל חנות. בעזרת מדפי קיר, מדפי אי, מדפי תקרה ומדפים ניידים, תוכלו לשפר את חוויית הקנייה ולהגביר את המכירות.

מחפשים פתרונות מידוף לחנות שלכם? הגעתם למקום הנכון! התקשרו עכשיו 072-3318440

כתובתינו
תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
072-3318440
מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989
כתובתינו
תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
עקבו אחרינו בפייסבוק
2024 © כל הזכויות שמורות