מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקררי תצוגה

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקרר תצוגה איכותי

  כאשר מדובר במקרר תצוגה, הנראות שלו חשובה לא פחות מהנראות של התכולה. מדובר במקרר שאמור להרשים, לייצר סדר וכמובן שהוא גם אמור לאפשר תחזוקה נוחה. כמו כן, מקרר תצוגה נדרש לשמור על טמפרטורה מדויקת ולהתאים את עצמו למגוון מוצרים. לאור כל זאת נחדד שכאשר עומדים לרכוש מקרר תצוגה, הכרחי לוודא שהוא מתאים לתכולה שעומדת על הפרק. הן מבחינת גודל וזווית של המדפים, והן מבחינת נראות ושליטה על הטמפרטורה. 

  מבחר סוגים מרשימים של מקררי תצוגה

  מוזמנים למצוא כאן מבחר עשיר ואיכותי של מקררי תצוגה. מבקשים הצצה? בבקשה: קיים מקרר תצוגה קטן (אידאלי עבור פריטים שמבקשים לבדל), מקרר תצוגה עומד (אידאלי מבחינת נראות מרחוק), מקרר תצוגה צר (אידיאלי עבור נישות), מקרר תצוגה לשתיה (בין היתר מותאם עבור שתיה אלכוהולית), מקרר תצוגה פתוח (מאפשר גישה נוחה ובכך תומך בפעולת המכירה), מקרר תצוגה ענקי (ממש כפי שניתן למצוא בסופרים הגדולים) וכדומה. 

  התאמה מלאה

  מתלבטים? בחנו את הפרמטרים המשלימים! חשוב לבחון האם מעדיפים יחידת קירור חיצונית או פנימית, מהי שיטת הקירור המועדפת (למשל שיטת קירור שעובדת ע”י לחץ אוויר מאולץ), האם ניתן ליצור שיפוע במשטח התצוגה, האם יש פתרון שמונע הצטברות אדים, מאלו חומרים המקרר עשוי, האם קיים ברקע מחשב דיגיטאלי שמסייע לשלוט על סך הפונקציות הרצויות, האם המקרר מותאם למוצרים שנחשבים רגישים (למשל דגים) וכדומה. המבחר גדול, איכותי ומרשים. עדיין מתלבטים? נשמח לסייע למצוא את מקרר התצוגה האידאלי ביותר מבחינתכם.

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות