מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

קירור תעשייתי איכותי – לחבר בין עבר הווה ועתיד

23.08.2020
גלריית התקנות

כאשר מדברים על מקררים תעשייתיים לא רק מדברים על מפרט אלא גם על פרקטיקה והתאמה לחלל הפתוח. אז מה קודם למה ואיך בוחרים את המקרר הבא שלכם? חד משמעית כאן עולה פתרון אחד מעל כולם – קוראים לזה מקפיאים משולבים שיודעים לממש גם לכם את המטרה התפעולית. 

בכדי למצוא פתרון ושמירה איכותית על חומרי הגלם שלכם מסתמן כי אין מנוס- אתם חייבים מקרר תעשייתי שיעשה את העבודה. ולכן כאשר אתם באים לבחור את אפשרויות הקירור או ההקפאה של המפעל או התעשייה בה אתם עוסקים אתם צריכים לקחת בחשבון כמה דברים כדלקמן: 

איך קונים מקררים תעשייתיים? 

מקררים תעשייתיים יכולים להיות הדבר הקל שתבחרו או הדבר המורכב, תלוי מה תיקחו בחשבון מבעוד מועד. אז קודם כל, חשוב מאוד לדבר על גודל ותפוקה, מה הגודל שאתם צריכים? האם יש לכם תפוקה שאתם יכולים "לשים על זה את האצבע"? זה חשוב כי רק כך תוכלו לבחור את גודל המקרר. 

כטיפ נוסף יש לתת גם את הדגשים לעניין חסכון בעלויות, אחרי הכול אתם לא רוצים לרכוש מקררים שהשימוש בהם יעלה לכם יותר הן בהיבט צריכת חשמל וכל השאר. דבר נוסף הוא גם עניין מענה לתקלות- אחרי הכול לא במקרר ביתי עסקינן, אז זהירות! 

קירור תעשייתי איכותי – לחבר בין עבר הווה ועתיד 

הקדמה אמרה את דברה ונכון להיום יש המון יתרונות של מקררים תעשייתיים הקשורים בתפוקה כדאית, ואיכות של קירור או הקפאה ללא פשרות. כמו כן, כפי שכבר צוין, עניין שמירה על הסביבה, חסכון בחשמל והן באנרגיה הינם פרמטר נוסף שיש להזכיר כאן. 

למען הסר ספק, המצב הכלכלי לא מזהיר ולכן אי אפשר להתעלם מהיתרון הבולט של שימוש שקשור בחסכון- כאמור, חסכון ולא חסרון באנרגיה. הנה לפניכם אפשרות לקבל מקררים שיודעים לחסוך בעלויות ועושים מלאכתם נאמנה על כל המשתמע מכך. 

לצד כל הדברים חשוב להזכיר גם את עניין הנגישות והנוחות תחת משבצת אחת. כאמור, חשוב לבחור מקררים שלא יתפסו מקום, ייצמדו אל קיר החנות ויתנו מענה מושלם למטרה- אחסון וקירור של מוצרים מאוד ספציפיים ולא מעבר לכך! 

אם יהיה זה מקרר שוכב יהיו שם כל המוצרים הנגישים יותר והם יהיו בטמפרטורה נמוכה יותר ויחזקו את היתרון הגדול- ריענון המוצרים ונגישותם לקונים בצורה הנכונה והקלה ביותר. בסיכום דבר, אם בוחרים מקררים תעשייתיים ראוי לבחור אותם נכונים לשימוש הן בהיבט האחסון, המיקום והכי חשוב ההוצאות והתפוקה! 

צריכים מקררים תעשייתיים שיודעים לתת מענה למוצרים בטמפרטורה גבוהה יותר או נמוכה פחות? לצד חומרים מונעי החלדה המאפשרים ניקיון בקלות, יחידות קירור מיוחדות, בקרת קירור, יכולות הכלה גדולות וניצול ממוקד של מקום כל מה שנשאר זה רק לעשות את הבחירה הנכונה.  

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2022 © כל הזכויות שמורות