מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

איך בוחרים מקרר תצוגה לעוגות

6.08.2019
מקרר תצוגה לעוגות

המקרר הביתי אינו דומה למקרר התצוגה. אמנם מבחינת הקירור והשמירה על הטמפרטורה הנמוכה של מוצרי המזון המאוחסנים במקרר, מדובר באותו מוצר עם אותו אפקט. אך בכל זאת, שונה מאוד המבנה החיצוני של המקרר המיועד לתצוגה ביחס למקרר הביתי.

מקרר תצוגה – איך הוא נראה?

מקרר התצוגה הוא למעשה מעין וויטרינה. המקרר אמור להציג את התכולה הנמצאת בתוך המקרר בצורה כזו שהוא יחמיא למוצרים ויציג אותם בצורה נעימה לעין.
אם אנחנו מדברים על מקרר תצוגה אשר מיועד להצגת עוגות ויטרינה מיוחדות, הרי שחשוב לשים דגש על כמה וכמה נתונים חשובים.

  • מקרר שקוף באמת – מקרר שקוף עשוי לצבור אדים. הדלת שנמצאת מצדו האחד בחלל קר מאוד והצד השני נמצא בחלל החיצוני שזוהי למעשה טמפרטורת החדר, מתכסה לא פעם באדים ואי אפשר באמת לראות את התצוגה שבמקרר. חשוב לוודא בעת הרכישה של המקרר, כי אכן הוא יעמוד במבחן הקירור וגם כאשר הוא יפעל היטב בעוצמה הרצויה, הדלת תישאר שקטופה לחלוטין.
  • מקרר עם עוצמת קירור מתאימה לעוגות – מקרר שהוא עומד סגור משך שעות ארוכות נוטה להוריד את הטמפרטורות שלו יותר מהרצוי וכך המוצרים עשויים לקפוא. אם מדובר בעוגת קרם מפוארת, ההקפאה וההפשרה לא תמיד יעשו איתה טוב. חשוב לוודא כי המקרר יהיה מותאם למוצרים אותם אנחנו רוצים לאחסן בתוכו, אך הוא לא יוכל להגיע לטמפרטורות נמוכות מידי. מנגד, חשוב לוודא כי גם כאשר נפתח את המקרר שוב ושב, המקרר יצליח להחזיר לעצמו את הטמפרטורה הקרה והוא יתחמם יותר מידי. עוגה עם קרמים וציפויים שמתחממת עשויה להתחיל לנזול ולהיהרס.
  • מקרר בגודל המתאים – אם מדובר בקונדיטוריה, חשוב לתכנן היטב את המקרר, על מנת שהוא יוכל להכיל את העוגות אותם הם רוצים להציג, בצורה מסודרת, באופן מושך עין אך בלי שהמקרר יהיה צפוף מידי. המקרר שיציג את העוגות בצורה אסתטית ונעימה לעין גם מבחינת הגודל של המקרר, עשוי לתרום תרומה משמעותית להצלחת המכירות.

בוחרים מקרר איכותי

כאשר מדובר במקרר ויטרינה, יש לשים לב כי בוחרים במוצר איכותי המיוצר על ידי חברה מוכרת. ישנן חברות רבות המייצרות מקררים מסוגים שונים. אז כאשר מדובר במקרר ביתי אנחנו ידועים ומכירים פחות או יותר את הדגמים המומלצים, היות ומדובר במוצר נפוץ הנמצא בכל בית וקל מאוד לקבל מידע עליו. מקרר ויטרינה הוא בכל זאת מקרר נדיר יותר ולא כל כך קל לקבל עליו מידע. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לערוך שיעורי בית בטרם נופלת ההחלטה ולפני שבוחרים במקרר כזה או אחר.
האיכות אמורה להיות הפרמטר המוביל על מנת שהוא אכן יענה על כל רשימת הדרישות אשר אותם ציינו לעיל.
חשוב לשים לב כי המקרר מכוסה מבחינת אחריות על המוצר על מנת שבכל מקרה של תקלה תהיה כתובת לפנות אליה.

כתובתינו

תל-אביב, רח' דרך בן צבי 31, מיקוד 68103

שיחת חינם: 1800-30-30-60

מנהל מכירות: 072-3318440
טלפון משרד: 03-6817989

שעות פעילות

א-ה מהשעה 8:30-18:00
יום ו' 08:00 – 13:00

עקבו אחרינו בפייסבוק
2020 © כל הזכויות שמורות