מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקרר דלת שקופה

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקרר דלת שקופה

  מקרר שהוא גם חלון ראווה. לא צריך דוכן משקאות כדי להחזיק אחד כה. היתרון של מקרר דלת שקופה הוא שלא צריך לפתוח אותו כדי לראות את תכולתו. המקרר נשאר סגור, האוויר הקר לא יוצא, וכל התכולה שבו מוצגת לראווה.

  למי מתאים מקרר זכוכית שקופה

  מקרר זכוכית שקופה מתאים למסעדות, בתי קפה, דוכנים למכירת אוכל. כמו שאנו יודעים, כמעט תמיד מלווה לאוכל גם רצון בשתייה צוננת וקרה, שתרענן ותמתיק את הארוחה, תחליק את האוכל בגרון ותספק את התוספת הנפלאה לארוחה מושלמת. כדי לספק את זה צריך שני דברים. משקאות קרים וכמובן מקרר עם דלת שקופה, מקרר משקאות.

  יתרונותיו של מקרר דלת זכוכית שקופה

  לא רק למסעדות ובתי קפה, גם בבית יש להם שימוש אפקטיבי במיוחד. למשל כמקרר יינות או כמקרר המרכזי בבית. לאחר המקררים הקונבנציונאליים, אם רוצים לחדש את המראה והסגנון, זה המקרר המתאים ביותר. מקרר דלת זכוכית שקופה מעניק תחושה של יותר מרחב בגלל שקיפותו, משתלב באופן ספייס ובסגנון עיצוב במודרני ו”נקי”  ו”מאוורר” את המראה והעיצוב של כל מטבח.

  אזור תצוגה נוסף

  אפשר להתייחס אליו כאל ארון דקורטיבי בעל יכולת קירור או לנצל את החלל מאחורי הדלת להצגת כלים יפים ומעוצבים מזכוכית חמר וקרמיקה המכילים משקאות, ירקות, פירות ועוד. אוירה ביתית ומזמינה לאכול בריא, לצד אסתטיקה מרשימה.

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות