מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקרר שתיה

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקררי שתייה לעסק

  בפיצוציה קטנה, בחנות רשת גדולה או במכולת שכונתית, במסעדה או בבית הקפה

  מחפשים מקרר שתייה לבית העסק או לבית הפרטי? למטבח של העובדים או לבית קפה? לסופר או למפעל? מוזמנים למצוא אצלנו מגוון נרחב של מקררים. קיים מקרר שתיה קטן לצד מקרר שתיה עומד בעל נוכחות. קיים מקרר שתיה דלת זכוכית שנעה על ציר, לצד מקרר ויטרינה לשתייה שנתמך במסילה. קיים מקרר שתיה שקוף, לצד מקרר משקאות אטום. קיים מקרר שתייה שוכב, לצד מקרר שתייה עומד ועוד.

   

  מקרר שתייה – תצורות ומאפיינים ייחודיים

  לרשותכם היצע עשיר ומגוון. אצלנו תמצאו שלל מקררים איכותיים בשלל מידות, גוונים, תפקידים, תצורות ומאפיינים ייחודיים. שלל המקררים נבדלים האחד מהשני מבחינת מידות, צבעים (מקרר שתיה קרה אינו חייב להיות רק לבן או שחור, אלא גם יכול להיות ירוק וסגול), חלוקה, מערכת פיזור אוויר, יחידת קירור, מערך בקרה (למשל בקר דיגיטלי), ייעוד (קירור, הקפאה ואף הפשרה), פתרונות בתחום חיסכון באנרגיה, חומריות ותצורת מידוף.

   

  מקרר שתייה מותאם צורך

  מכאן שאם מחפשים מקרר שתייה קלה עבור חדר השינה, או לחלופין מקרר משקאות חריפים שישמור על טמפרטורה שונה בכל מדף (בהתאם לסוג של המשקה האלכוהולי), טוב לדעת שהמבחר קיים, כך שרק צריך להבין מה מחפשים. מוזמנים למצוא אצלנו מקרר שתיה לעסק, לבית ולמשרד. מוזמנים למצוא מקרר מותאם צורך, אילוצים ודגשים אישיים. כמו כן, ניתן למצוא אצלנו את אותו מקרר רצוי במגוון מידות, כך שאם נחוץ יותר ממקרר אחד, זוכים לשמור על שפה אחידה. מוזמנים להתייעץ עמנו!

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות