מעל מ-30 שנות ניסיון בתחום
מגוון רחב של דגמים ומידות
יעוץ וליווי בהקמת חנויות מזון, שרות טכני רחב בפריסה ארצית
מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח

מקפיאים עומדים

מקפיאים עומדים מנוע חיצוני

מקפיאים עומדים מנוע פנימי

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו 072-3318440 או השאירו פרטים:

  מקפיאים עומדים

  כדי לשמור על מוצרי המזון בחנות בהקפאה, בטמפרטורה הכי מדויקת, אתם זקוקים למקפיאים איכותיים. אנחנו באס.אל.קיי מספקים לכם מבחר פתרונות חכמים, חסכונים ואסתטיים לתצוגת המוצרים הקפואים בחנות.

  אנחנו מספקים ללקוחותינו, ביניהם רשתות מזון וחנויות מוכרות, מבחר מקפיאים עומדים במגוון דגמים וגדלים. המקפיאים העומדים מגיעים בעיצוב חדשני, שמוסיף למראה המקצועי של החנות ויוצר חוויית קנייה נוחה עבור הלקוח. כל המוצרים נראים לעין דרך דלתות המקפיא ואפשר ליצור תצוגה מודולרית לפי הצורך, על פי סוג המוצרים.

  המקפיאים השונים מגיעים בגדלים שונים – ניתן לבחור בין דגמים בעלי שתי דלתות, שלוש דלתות ואפילו ארבע דלתות כדי ליצור תצוגה נוחה ומתאימה למקום. כל הדגמים מצוידים בבקרים ובמערכות חכמות שחוסכות אנרגיה וחשמל וכוללים גם תאורת LED לתצוגה ברורה ולחסכון נוסף.

  אם אתם בעלי חנויות מזון, מנהלי רשתות או חנויות קטנות, אנחנו כאן כדי למצוא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר לקירור והקפאת מוצרי המזון. מקפיאים עומדים מבית אס.אל.קיי ומגוון רחב של  מוצרים נוספים – לאחסון, הקפאה וקירור מוצרי המזון בחנות – תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  מקרר מעדניה
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  072-3318440
  מנהל מכירות: 072-3318440
  טלפון משרד: 03-6817989
  כתובתינו
  תל-אביב, רח’ דרך בן צבי 31, מיקוד 68103
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  2024 © כל הזכויות שמורות